Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Hello world!
tr: Merhaba dünya!

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
