Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક
