Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul
