Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური
