Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой
