Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules
