Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: label
sv: etikett

en: Hello world!
sv: Hej världen!
