Shunt (8.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Reset
ja: リセット

en: Label
ja: ラベル

en: label
ja: ラベル
