Shunt (8.x-2.0-beta3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Label
ml: അടയാളം
