Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Protected
cs: Chráněný
