Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Protected
da: Beskyttet

en: label
da: etiket

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
