Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Protected
dz: ཉེན་སྐྱོབ་འབད་ཡོདཔ་
