Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Protected
jv: Diprotèksi
