Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय
