Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Protected
pa: ਸੁਰੱਖਿਅਤ
