Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Protected
sl: Zaščiteno
