Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Protected
th: มีการป้องกัน
