Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
