Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Protected
bo: ཉེན་སྲུང་བྱས་ཡོད

en: Hello world!
bo: འཇིག་རྟེན་ཁམས། བདེ་མོ།
