Shunt (8.x-2.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Hello world!
is: Halló heimur!
