ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ
