ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: user
be: карыстальнік

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Block
be: Блок

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Source
be: Крыніца

en: Apply
be: Ужыць

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
