ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: user
bg: потребител

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Block
bg: Блокирай

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: minutes
bg: минути

en: Source
bg: Източник

en: Client
bg: Клиент

en: Apply
bg: Търси

en: Custom URL
bg: Други
