ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Block
bn: ব্লক

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি
