ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: user
bs: korisnik

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Source
bs: Izvor

en: Apply
bs: Primjeni

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
