ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: user
cs: uživatel

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Date
cs: Datum

en: Links
cs: Odkazy

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Block
cs: Blok

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: minutes
cs: minuty

en: Source
cs: Zdroj

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Filter the view to the currently logged in user.
cs: Filtrovat zobrazení pro aktuálně přihlášeného uživatele.

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Last used
cs: Naposledy použito

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: The source URL which generates a redirect
cs: Zdrojová URL adresa, která generuje přesměrování

en: The destination URL
cs: Cílová URL adresa

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
