ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: user
da: bruger

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Create
da: Opret

en: Block
da: Blok

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Desc
da: Faldende

en: Clicks
da: Klik

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: minutes
da: minutter

en: API key
da: API-nøgle

en: Source
da: Kilde

en: Changed
da: Ændret

en: Client
da: Klient

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Current user
da: Aktuelle bruger

en: Filter the view to the currently logged in user.
da: Filtrer oversigten til den aktuelle bruger.

en: Custom URL
da: Brugerdefineret URL

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Last used
da: Senest anvendt

en: Edit URL
da: Redigér URL

en: Invalid URL.
da: Ugyldig URL

en: The source URL which generates a redirect
da: Kilde-URLen som genererer et redirect

en: The destination URL
da: Destinations-URLen

en: Last used date
da: Sidst brugt dato

en: Asc
da: Stigende
