ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
