ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: user
el: χρήστης

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Block
el: Μπλοκ

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: minutes
el: λεπτά

en: Source
el: Πηγή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Asc
el: Αύξ
