ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (46 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: user
es: usuario

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Date
es: Fecha

en: Links
es: Enlaces

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: Create
es: Crear

en: Block
es: Bloque

en: Not found
es: No encontrado

en: Custom
es: Personalizado

en: API Key
es: Clave API

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Created date
es: Fecha de creación

en: minutes
es: minutos

en: API key
es: Clave del API

en: Source
es: Origen

en: Changed
es: Modificado

en: deactivated
es: desactivado

en: Proceed
es: Proceder

en: Client
es: Cliente

en: Apply
es: Aplicar

en: Base URL
es: URL Base

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Text to display
es: Texto para mostrar

en: Redirect URL
es: URL de redirección

en: Restrictions
es: Restricciones

en: Current user
es: Usuario actual

en: Filter the view to the currently logged in user.
es: Filtrar la vista al usuario actualmente identificado.

en: Short URL
es: URL breve

en: Custom URL
es: URL personalizada

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Last used
es: Último uso

en: Edit URL
es: Editar URL

en: Invalid URL.
es: URL Inválida

en: Master
es: Máster
