ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: user
eu: erabiltzailea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Block
eu: Blokea

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Created date
eu: Sortze data

en: Source
eu: Iturburua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Asc
eu: Goraka
