ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: user
fi: käyttäjä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Block
fi: Lohko

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Custom
fi: Oma

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Source
fi: Lähde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Proceed
fi: Jatka

en: Client
fi: Asiakas

en: Apply
fi: Käytä

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: Filter the view to the currently logged in user.
fi: Filtrera vyn till den nuvarande inloggade användaren.

en: Custom URL
fi: Mukautettu URL

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.

en: The source URL which generates a redirect
fi: Uudelleenohjauksen luova verkko-osoite

en: The destination URL
fi: Kohde verkko-osoite

en: Master
fi: Isäntä
