ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: user
he: משתמש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Block
he: בלוק

en: Not found
he: לא נמצא

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Clicks
he: הקלקות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Source
he: מקור

en: Changed
he: השתנה

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
