ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: user
hy: օգտագործող

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
