ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Forms
is: Form

en: user
is: notandi

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Date
is: Dagsetning

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: Block
is: Blokk

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
