ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: user
jv: panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Block
jv: Blok

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Asc
jv: Urut Maju
