ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
