ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: user
lv: lietotājs

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Block
lv: Bloks

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: minutes
lv: minūtes

en: API key
lv: API atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Changed
lv: Labots

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.
