ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
