ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Block
mn: Хавтан

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
