ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: user
mr: सदस्य

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Block
mr: भाग

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
