ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Block
ne: ब्लक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: « First
ne: « पहिलो
