ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Date
ps: نيټه

en: Links
ps: تړوني

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)

en: - All -
ps: - ټول -
