ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
