ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: user
sl: uporabnik

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Block
sl: Blok

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
