ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: user
th: ผู้ใช้

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน

en: Filter the view to the currently logged in user.
th: กรองมุมมองในการเข้าสู่ระบบของผู้ใช้ในปัจจุบัน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Edit URL
th: แก้ไข URL
