ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: user
ur: صارف

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
