ShURLy (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Create
gu: બનાવો

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
