ShURLy (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: user
ja: ユーザー

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Text
ja: テキスト

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Create
ja: 作成

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Custom
ja: カスタム

en: Clicks
ja: クリック

en: Created date
ja: 作成日時

en: minutes
ja: 分

en: Source
ja: ソース

en: Changed
ja: 変更済

en: Client
ja: クライアント

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Current user
ja: 現在のユーザー

en: Filter the view to the currently logged in user.
ja: 現在ログイン状態にあるユーザーでビューを絞り込みます。

en: Custom URL
ja: カスタムURL

en: Edit URL
ja: URLの編集
