ShURLy (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
